1.Sınıf İlkokul Kitapları

1.Sınıf ilkokul kitapları öğrencilerin derslerine yardımcı olmaktadır. Okuma yazma öğrenen öğrencilerin çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydetmelerine yardımcı olan kitaplar yer almaktadır. Matematik, hayal bilgisi, Türkçe dersleri için soru bankaları bulunmaktadır. 1. sınıf hayat bilgisi kitabı gibi kitaplar bulunmaktadır.

1.Sınıf Hayat Bilgisi Kitapları

1.sınıf hayat bilgisi test kitapları öğrencilerin konuları çok daha iyi bir şekilde pekiştirebilmelerine olanak tanır. Hem hayat bilgisi kitapları hem de test kitapları bulunmaktadır. 1. sınıf ilkokul kitapları öğrencilerin derslerine en iyi şekilde hazırlık yapmalarına olanak tanır. Soru bankaları ile öğrenciler soru çözümleri gerçekleştirebilirler.

1.Sınıf Matematik Kitapları

Matematik derslerinin çok daha iyi bir şekilde kavranabilmesine olanak tanıyan 1. sınıf matematik problemleri bulunmaktadır. Bu problemler öğrencilerin soru çözüm yeteneklerini geliştirmekte ve dersi çok daha iyi anlayabilmelerini sağlamakta. Problemlerle öğrenciler sorulara alışmaktadır. Öğrencilerin sınavlara çok daha iyi bir şekilde hazırlık yapabilmelerine olanak tanır.

Öğrenciler bu 1. Sınıf matematik  kitaplarla birlikte sınavlarda çıkabilecek soruları önceden çözerek en iyi şekilde hazırlanırlar. Test kitapları yüksek başarıların elde edilmesini sağlamaktadır. Eğlenceli içerikleri ve soruları ile öğrencileri derslere alıştıracak içerikleri bulunmaktadır. 1.sınıf ilkokul kitapları öğrencilerin ilerleme kaydedebilmeleri için uzmanlar tarafından hazırlanmıştır.

1.Sınıf Okuma Yazma Setleri

Öğrencilerin çok daha kolay bir şekilde okuma yazma öğrenmelerini sağlayacak okuma yazma setleri ile ilerleme kaydedilmektedir. Okuma yazma süreçleri öğrenciler çok daha sancılı geçebilmektedir. Bu setler bu süreçlerin çok daha kolay bir şekilde geçilebilmesine olanak tanır.

En iyi şekilde öğreten kitaplar, derslere yardımcıdır. 1.sınıf ilkokul kitapları uzman eğitmenler tarafından hazırlanmıştır. Bu kitaplar okul başarılarını %100 oranlarında arttırmaktadır.

1.Sınıf Tatil Çalışma Kitapları

  1. Sınıf Tatil çalışma kitapları içerisinde 1.sınıf matematik testi yer alır. Bu testlerle öğrenciler sayısal alanda ilerleme kaydederler. Öğrencilerin problem çözme yetenekleri gelişir ve okul başarıları artar. Öğrenciler tatil dönemlerinde derslerini çok daha iyi pekiştirebilir ve sonraki seneler için hazırlık yapabilir. Öğrenciler 1.sınıf ilkokul kitapları ile birlikte sınavlarında çok daha yüksek notlar elde edebilmektedirler.

Tatil çalışma kitapları ile öğrenciler dersleri için en iyi çalışmaları yapabilme fırsatı yakalarlar. Dersleri sevdiren içerikleri ile öğrencilerin okul sevgisi artar ve bununla birlikte okul başarıları da artar. Tüm içerikler öğrencilerin rahatlıkla anlayabilecekleri şekilde kolay anlaşılır tarzlarda hazırlanır. Öğrenciler sıkılmadan ve bunalmadan içerikleri rahatlıkla tüketebilir.

1.Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitapları

1.sınıf ilkokul kitapları tüm dersler için hazırlanmaktadır. 1. Sınıf Tüm dersler konu anlatımlı kitaplar ile birlikte öğrenciler derslerine çok daha adapte olabilmektedir. Ders öncesinde rahatlıkla hazırlık yapabilecekleri bu kitaplar ile öğrenciler konuları pekiştirebilmekte ve soru çözüm yeteneklerini geliştirebilmektedir.

Sınavlar için önceden öğrencilerin hazırlık yapmalarına olanak tanıyan kitaplar tüm dersleri kapsamaktadır. Öğrencilerin sorumlu oldukları dersler kolay anlaşılır bir şekilde uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Öğrencileri bir sonraki sınıfa çok daha rahat bir şekilde hazırlayan kitaplar içerdiği sorularla öğrencilerin gelişimi için oldukça yararlıdır.

1.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankaları

Tüm dersler için hazırlanan soru bankaları 1. sınıf matematik soruları içermektedir. 1. sınıf öğrencilerinin matematik derslerini çok daha iyi bir şekilde öğrenebilmelerine olanak tanıyan bu sorular öğrencilerin bilgileri ölçen tarzlarda hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından müfredata uygun olarak hazırlanmakta olan bu kitaplar öğrencilerin yüksek puanlar elde edebilmelerine olanak tanır.

Öğrencilerin soru çözüm yeteneklerini geliştiren 1.sınıf tüm derslersoru bankaları tüm dersler içermektedir. 1. sınıf ilkokul kitapları eğlenceli içerikleri ile birlikte öğrencilerin dersleri çok daha fazla sevebilmelerini sağlar, yüksek başarı beraberinde getirir. Öğrenciler okul başarılarını katlayarak arttıracakları kitaplar örnek çözümleri ile soru çözüm mantıklarının anlaşılmasını sağlamaktadır.

1.Sınıf Türkçe Kitapları

Türkçe derslerinde yüksek başarılar elde edilmesi için hazırlanan 1. sınıf türkçe kitapları uzman eğitmenler tarafından müfredata uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Öğrencilerin Türkçe derslerine çok daha kolay bir şekilde hazırlık yapabilmelerine olanak tanıyan kitaplar yüksek başarıların elde edilmesini sağlamaktadır. Ders kitapları, soru bankaları öğrencilerin dersleri çok daha iyi bir şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olur.

Sınav öncesinde öğrenciler soru bankaları ile pratik yapabilmekte ve bu sayede öğrenciler sınavlardan yüksek notlar elde edebilmektedirler. Öğrencilere analitik düşünme becerileri kazandıran temellerinin sağlam atılmasını sağlayan kitaplar yüksek başarı elde edilmesini sağlar. Öğrencilerin anlayacağı düzeylerde anlatılan kitaplar konuların çok daha iyi bir şekilde pekiştirilmesini sağlar.

1.Sınıf Yaprak Testler

1.sınıf Yaprak testler yeni nesil sorulardan hazırlanmaktadır. Yeni nesil sorular müfredata uygun olarak hazırlanır. Öğrencilerin temellerinin çok iyi bir şekilde atılmasını sağlayan yaprak testler öğrencilerin bilgilerini ölçen tarzdadır. Bu testlerle birlikte öğrenciler konuları çok daha donanımlı bir şekilde öğrenebilir ve bir sonraki sene için sağlam temeller atabilir.

Alanlarında uzman olan öğretmenler tarafından hazırlanan kitaplar öğrenciler farklı soru tipleri sunar. Bu soru tipleri sayesinde öğrencilerin soru çözüm yetenekleri gelişmiştir. Tüm dersler için hazırlanan kitaplar öğrencilerin yüksek notlar elde etmesini sağlar. Öğrencilerin becerilerinin gelişimini sağlayan sorularla birlikte okul başarıları da artmaktadır.

Bu ürünü sepete eklediniz:

×