11. Sınıf Yardımcı Kitaplar

11.Sınıflar için yardımcı kitaplar uzman eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır. Soru bankaları, konun anlatımlı kitaplar öğrencilerin yüksek notlar elde edebilmeleri için hazırlanmıştır. 11.Sınıf matematik problemleri gibi her ders için ÖSYM uyumlu sorular hazırlanır.

11. Sınıf Biyoloji Kitapları

11.Sınıf biyoloji konuları konu anlatımlı kitaplarda anlaşılır bir şekilde anlatılmaktadır. Soru bankaları ve konu anlatımlı kitaplar öğrencilerin yüksek okul başarıları elde edebilmeleri için hazırlanmıştır. Yeni nesil sorular öğrencilerin bilgilerini, soru çözüm yeteneklerini sınamaktadır.11.sınıf biyoloji kitapları  sayesinde öğrenciler eksikliklerini kolaylıkla fark edebilir ve çalışmalarını gerçekleştirebilir.

11. Sınıf Coğrafya Kitapları

  1. Sınıf yardımcı kitaplar aynı zamanda öğrencileri üniversite sınavlarına da hazırlamaktadır. Yer alan kitaplar öğrencilerin en iyi şekillerde sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olur. 11.Sınıf coğrafya ders kitabı cevapları yer alır. Bu sayede öğrenciler çözemedikleri soruları çözebilir hale gelmektedirler. 11.Sınıf coğrafya test kitapları ile birlikte öğrenciler yeni nesil soru çözebilme fırsatı yakalayabilmektedirler.

11. Sınıf Edebiyat Kitapları

11.sınıf edebiyat konuları için hazırlanan konu anlatımlı kitaplarla birlikte öğrenciler sınavlara hazırlık yapabilmektedirler. Birbirinden farklı soru tiplerine sahip olan soru bankaları ile öğrenciler hem okul sınavlarına hem de üniversite sınavlarına hazırlık yapabilmektedirler. Her seviyeden öğrencinin anlayabileceği dilde hazırlanan konu anlatımlar sayesinde öğrencilerin yüksek notlar elde edebilmeleri mümkün hale gelmektedir.

11. Sınıf Felsefe Kitapları

  1. Sınıf yardımcı kitaplar öğrencilerin yüksek notlar elde edebilmelerini sağlamaktadır. 11.Sınıf felsefe kitabı cevapları ile öğrenciler çözemedikleri soruların cevaplarına ulaşabileceklerdir. 11.Sınıf felsefe konuları konu anlatımlı kitaplarda anlaşılır bir dille hazırlanmıştır. Her seviyeden öğrenci rahatlıkla konuları çalışabilmektedirler.

11. Sınıf Fizik Kitapları

11.Sınıf fizik ders kitabı cevapları ile kişiler çözemedikleri soruların cevaplarını elde edebilmektedirler. 11. Sınıf yardımcı kitaplar ile kişiler fizik konularına en iyi şekilde çalışabilmektedirler. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan kitaplar kişilerin yüksek puanlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

11. Sınıf Kimya Kitapları

11.Sınıf kimya konuları uzman eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır. 11.Sınıf kimya ders kitabı cevapları yer almaktadır. Yer alan ders kitapları, soru bankaları öğrencilerin yüksek notlar elde edebilmeleri için hazırlanmıştır. Soru bankaları ile birlikte farklı soru tiplerini gören öğrenciler sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilmektedirler. 11. Sınıf yardımcı kitaplar aynı zamanda öğrencileri üniversite sınavlarına da hazırlamaktadır.

11. Sınıf Matematik Kitapları

  1. Sınıf yardımcı kitaplar ile birlikte öğrenciler sınavlara en iyi şekilde hazırlık yapabilmektedirler. 11.Sınıf matematik testi yeni nesil sorulardan oluşur. ÖSYM tarzına uygun olarak hazırlanan sorular kişileri üniversite sınavlarına hazırlamaktadır. 11.Sınıf matematik konuları konu anlatımlı kitaplarda yer alır. Her seviyeden öğrencinin rahatlıkla çalışmalar gerçekleştirebilecekleri anlaşılır dili ile konular rahatlıkla pekiştirilmektedir. 11.Sınıf matematik ders kitabı cevapları ile öğrenciler çözemedikleri soruların çözüm mantıklarını anlayabilmektedirler.

11. Sınıf Tarih Kitapları

11.Sınıf tarih ders kitabı cevapları ile öğrenciler çözemedikleri soruların çözüm mantıklarını kavrayabilmektedirler. Konu anlatımlı kitaplarla birlikte öğrenciler konuları en iyi şekilde kavrayabilmektedirler. Yeni nesil sorulardan oluşan soru bankaları öğrencilere gerçekçi bir sınav deneyimi yaşatır. Anlaşılır dille hazırlanan 11.Sınıf tarih test kitapları ile öğrenciler birbirinden farklı soru çeşitleri görebilmektedir. Bu sayede sınavlara en iyi şekilde hazırlık yapılmaktadır.

11. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankaları

Tüm dersler için hazırlanan kitaplar sınav başarılarını arttırmaya yöneliktir. 11.Sınıf tüm dersler soru bankası ile öğrenciler üniversite sınavlarına hazırlık yapabilir, yüksek okul başarıları elde edebilir. 11. Sınıf yardımcı kitaplar ile birlikte yüksek notlar elde edebilmek çok daha kolay olmaktadır.

Bu ürünü sepete eklediniz:

×