9. Sınıf Yardımcı Kitaplar

Liseye yeni geçiş yapmış öğrencilere yardımcı olan bu 9.Sınıf yardımcı  kitaplar yüksek notlar elde edilmesini sağlamaktadır. 9.sınıf matematik problemleri gibi çok çeşitli dersler için problemler, soru bankaları yer alır. Tamamen müfredata uygun olarak hazırlanan kitaplar öğrencilere yüksek okul başarıları sağlar.

9. Sınıf Biyoloji Kitapları

  1. sınıf yardımcı kitaplar ile öğrenciler konu çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirebilmektedir. Öğrencilerin yüksek notlar elde etmelerine yardımcı olan konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları bulunmaktadır. 9.sınıf biyoloji kitapları ile birlikte rahatlıkla öğrenilebilmektedir.

9. Sınıf Coğrafya Kitapları

9.sınıf coğrafya ders kitabı cevapları yer almaktadır. Ders kitapları sorularını çözemeyen öğrenciler bu cevaplarla birlikte soruların çözümlerini çok daha kolay bir şekilde yapabilmekte ve konuları pekiştirebilmektedir. 9.sınıf coğrafya kitapları ile soru çözüm yeteneklerini geliştiren öğrenciler sınavlara en iyi şekilde hazırlık yapmış olurlar. 9. sınıf yardımcı kitaplar uzmanlar tarafından kolay anlaşılır içeriklerle birlikte hazırlanmıştır.

9. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kitapları

9.sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi kitabı ile öğrenciler konu anlatımlarına rahatlıkla çalışabilmekte ve sınavlardan yüksek notlar elde edebilmektedir. Öğrencilerin sınav hazırlıkları yapabilecekleri kitaplar uzman eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır. Soru bankaları sayesinde öğrenciler sınav hazırlıklarını tamamlarlar. Yer alan 9. sınıf yardımcı kitapları tamamen müfredata uygun olacak şekilde hazırlanmıştır.

9. Sınıf Kimya Kitapları

9.sınıf kimya konuları için konu anlatımlı kitaplar hazırlanmaktadır. Bu 9.Sınıf kimya kitapları sayesinde öğrenciler yüksek notlar elde edebilmektedirler. Konu anlatımlar her seviyeden öğrencinin kimya derslerinde eksiklerini kapatabilmeleri için hazırlanmıştır. 9. sınıf yardımcı kitaplarla öğrenciler derslerine en iyi şekilde hazırlık yapabilirler. Kimya soruları ile sınavlara en iyi şekilde hazırlıklar yapabilir, sınavlardan yüksek notlar elde edilebilir.

9. Sınıf Matematik Kitapları

  1. sınıf yardımcı kitaplar içerisinde 9.Sınıf matematik kitapları da yer almaktadır. Öğrenciler 9.sınıf matematik soruları, problemlerini çözebilir ve ilerleme kaydedebilir. 9.sınıf matematik testi gibi çok çeşitli test kitapları ile ilerlemeler kaydedilmektedir. Soru bankaları ile birlikte öğrenciler farklı soru tiplerini görebilmektedirler. Bu sayede öğrenciler sınavlara hazırlık yapabilmekte ve soru çözüm yeteneklerini geliştirebilmektedir.

9. Sınıf Tarih Kitapları

Tarih kitapları 9.sınıf tarih test kitapları, soru bankaları gibi çok çeşitli kitaplardır. 9. sınıf yardımcı kitaplar içerisinde konu anlatımlı kitaplar da yer alır. Bu sayede öğrenciler sözel derslerinin konu anlatımlarına rahatlıkla çalışabilme fırsatı yakalar. 9.Sınıf tarih ders kitabı cevapları soruları çözmekte zorlanan öğrenciler için hazırlanmıştır.

9. Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitaplar

  1. sınıf yardımcı kitaplar içerisinde ilk sırada 9.Sınıf tüm dersler konu anlatımlı kitaplar yer edinmektedir. 9.sınıf matematik konuları gibi çok çeşitli dersler için konu anlatım kitapları hazırlanmaktadır. Bu kitaplarla birlikte öğrencilerin derslere hazırlık yapabilmeleri çok daha kolay olabilmektedir. 9.sınıf matematik ders kitabı cevapları ile öğrenciler ders kitaplarında çözemedikleri soruların cevaplarını elde eder ve konuları pekiştirebilir. Soru çözümleri sayesinde öğrenciler analitik düşünme, analiz edebilme, yorumlama becerileri elde edebilmektedirler. Her için hazırlanan konu anlatımlar kolay anlaşılır içeriklerden oluşmaktadır. Her seviyeden öğrenciye hitap eder.

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Kitapları

9.sınıf Türk dili ve edebiyatı ders kitabı cevapları soruları çözmekte zorlanan öğrenciler için hazırlanmaktadır. Bu soru cevapları ile öğrenciler ders konularını çok daha iyi bir şekilde pekiştirebilmektedir. Edebiyat konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları ile birlikte öğrencilerin yüksek başarılar elde etmeleri mümkündür. 9. sınıf yardımcı kitaplar öğrencilerin yüksek okul başarıları elde edebilmeleri için önem kazanmaktadır.

Bu ürünü sepete eklediniz:

×