Hakkımızda

İvedi Kitap’ın mutfağında yayıncılık sektörüne gönül vermiş, bu alanda ilklere imza atmış, kitapları çok seven, işinin ehli bir ekip var.

Dünyanın farklı kültürlerinde yüzyıllardır farklı anlamlar yüklenmiş kargaya; ruh rehberi, geleceğin habercisi, bilge ruh, dönüşümün simgesi ve niceleri. Bizim en sevdiğimiz ise “değişim için gereken bilgeliğe sahip olan”. İşte bu yüzden, getirmek istediğimiz değişim için kendimize kargayı rehber seçtik.

Ekip üyelerimizin en önemli ortak özelliği hem kitap hem de teknolojinin yıllardır içinde olmaları ve bu iki farklı -belki de zıt- kavramdan lezzetli tatlar çıkarabilmeleri.

Hayli bilinen yayınevlerinden, kitapçılardan, internet sitelerinden aynı hayal ile İvedi Kitap’ın kanatları altında buluşan bu ekibin ortak gücü en sevdikleri işi yapıyor olmaları.

Sektörde şu ana kadar birçok ilki hayata geçiren İvedi Kitap ekibi, bu sefer de internet üzerinden içerik satışında farklı bir müşteri deneyimi için kolları sıvayıp mutfağa girdi. 

Okuyan, merak eden, yenilikleri seven, müşterilerine değer veren bu ekibin gözbebeği, yüzbinlerce kitap, çizgi roman ve dergiyi okurlarına sunan İvedi Kitap’ın çok okuyan kargası herkesi daha çok okumaya davet ediyor ve sana sesleniyor:

Şimdi ne okumak istersin?

×