KPSS A Grubu Kitapları

KPSS A grubu içerisinde İİBF SBF ve hukuk fakültesi mezunları başvurabilmektedir. Kamu personeli seçme sınavı ile çok çeşitli öğrenciler başvuru yapabilmektedirler.

Adli Hakimlik Soru Bankası

Adli hakimlik mesleklerini icra etmek isteyen kişiler için oldukça önemli derslerden biridir.Adli Hakimlik Soru bankaları çok çeşitli soru çeşitleri barındırmaktadır. KPSS A grubu meslekleri bu sorular ile birlikte soru çözüm yetenekleri kazanabilmekte ve soruları oldukça kolay bir şekilde çözebilir hale gelmektedir.

Hakimlik Kitapları

Hakim olmak isteyen adaylar için önem taşıyan hakimlik kitapları ile birlikte KPSS sınavlarına en iyi şekilde hazırlıklar gerçekleştirilmektedir. Adaylar hazırlanan kitaplarla birlikte yüksek notlar elde edebilmekte ve konulara çok daha iyi bir şekilde çalışabilmektedir. Soru kitapları ve konu anlatımlı kitaplar adayların sınavlara en iyi şekilde hazırlık yapabilmelerine olanak tanır. Adaylar KPSS A sınavından çok daha yüksek puanlar elde edebilmektedir.

Hukuk Kitapları

Hukuk kitapları hukuk mezunu ve KPSS adayları için yüksek derece önem taşımaktadır. Yer alan hukuk kitapları ile birlikte adaylar sorumlu oldukları konulara çok daha iyi bir şekilde çalışabilmektedir. İyi çalışmalar sonucunda adaylar yüksek puanlar elde edebilmektedir. Atamaları için gerekli olan puanları yer alan kitaplarla çalışmalar gerçekleştirerek elde edebilmektedirler.

Hukuk Soru Bankası

Soru bankaları birbirinden farklı soru tipleri barındırmaktadır. Bu nedenle adaylar çok çeşitli soru tipleri ile karşı karşıya kalabilmekte ve sınavlarda aynı tip sorularla karşılaştığında çok daha rahat bir şekilde çözebilmektedir. Adayların soru çözüm yeteneklerinin geliştirilmesini sağlayan hukuk soru bankaları sınavlardan yüksek başarılar elde edebilmek için önem taşımaktadır.

Soru bankaları ile kişiler KPSS A puan hesaplama işlemleri ile net sayılarını hesaplayabilir ve mevcut seviyelerini çok daha rahat bir şekilde görebilir.

İdari Hakimlik Soru Bankası

İdari hakimlik soru bankası ile adaylar çok çeşitli soru tiplerine hakim olabilmekte ve sınavlarda yüksek başarılar elde edebilmekte. Adayların gelişim gösterebilmeleri için hazırlanan kitaplar alanlarında uzman olan kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Tamamen yüksek notlar elde edilmesi için hazırlanan kitaplar çok çeşitli soru tiplerini bünyelerinde barındırır.

İktisat Kitapları

İktisat kitapları adaylar için uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Kendi alanlarında uzmanlıklarını elde eden eğitmenler tarafından hazırlanan kitaplar adayların yüksek başarılar elde etmelerine olanak tanımaktadır.

İktisat Çözümlü Soru Bankası

İktisat Çözümlü soru bankaları KPSS adaylarına soru çözüm mantıklarını öğretir ve hızlı ilerlemeler kaydedilmesini sağlar. Soruların nasıl çözüldüğünün görüldüğü kitaplar ile birlikte adaylar her türlü soru tipini rahatlıkla çözebilir hale gelmektedir.

Maliye Kitapları

Alanlarında uzmanlıklarını alan kişiler tarafından hazırlanan maliye kitapları adayları en iyi şekilde sınavlara hazırlar. KPSS hazırlıkları yapan mezunlar için oldukça önemli olan kitaplar kolay anlaşılır dilleri ile kişilere kolaylık sağlamaktadır.

Maliye Soru Bankası

Soru bankaları ile birlikte adayların çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydettikleri bilinmektedir. KPSS adayları maliye soru bankaları ile birlikte soru çözüm yeteneklerini, analiz ve yorumlama becerilerini geliştirerek hızlı bir şekilde başarı elde edebilirler.

Muhasebe Kitapları

Uzman eğitmenlerce hazırlanan konu anlatımları ve sorular adaylara kolaylık sağlar. Tamamen KPSS A grubu sınavına yönelik olarak en iyi şekilde hazırlık yapılmasına olanak tanıyan muhasebe kitapları yer almaktadır.

Muhasebe Çözümlü Soru Bankası

Muhasebe çözümlü soru bankaları adayların en iyi şekilde soruları çözebilmelerine ve soru çözüm mantıklarını anlayabilmelerini sağlamaktadır. Öğrenciler çözüm mantıklarını anlayarak soruları çok daha kolay bir şekilde çözebilmektedirler.

Türkiye Ekonomisi Kitapları

Türkiye ekonomisi kitapları ile çalışmalar gerçekleştirebilmek artık çok daha kolay. Alanlarında uzmanlıklarını alan eğitimciler tarafından hazırlanan kitaplarla öğrenciler sorumlu oldukları konulara çok daha iyi bir şekilde hazırlık yapabilmektedirler.

Bu ürünü sepete eklediniz:

×