Kültür Kitapları

Edebiyat

Dünya edebiyatına dair, Türk edebiyatına dair tüm kitaplar yer almaktadır. Tüm klasik eseler bir arada yer almaktadır. Sevilen edebiyat kategorilerinde kitaplar bulunmaktadır. Kitap tutkunları aradıkları türlerde edebi eserleri rahatlıkla elde edebilmekte ve keyifli okumalar geçirebilmektedir.

Araştırma- İnceleme

Araştırma inceleme kategorilerinde kişiler aradıkları kitapları, yeni çıkanları kolaylıkla elde edebilmektedir. Kitap tutkunları istedikleri kitaplara hızlı bir şekilde ulaşabilmekte ve okumalar yapabilmektedir. En son çıkan araştırma kitapları yer alır, kişiler hızlıca ulaşarak okumalar yapabilmektedir.

Beslenme Kitapları

Beslenme uzmanları tarafından yazılmış, çok satan kitaplar yer almaktadır. Kişiler sağlıklı beslenme, diyet kategorilerinde yer alan kitaplara hızlı bir şekilde erişim sağlayabilir. Yanlış, eksik ve kötü beslenme alışkanlıklarının neden olduğu her türlü durumların anlatıldığı kitaplardan anında haberdar olunmaktadır.

Biyografi Kitapları

Biyografi nedir sorusu biyografi okumak isteyenler okurlar tarafından merak edilmektedir. Kişilerinin hayatlarının anlatıldığı kitaplar diğer insanlar için çok ilham verici olabilmektedir. Biyografi ve otobiyografi türlerinde yazılmış olan kitaplar okumayı sevenler için çok satan listeleri mevcuttur. Başka hayatlara açılan birer kapı olan biyografi kitapları yer alır. Kişiler okumaktan zevk aldıkları kitaplara hızlıca erişim sağlayarak okumalar gerçekleştirebilmektedir. Birbirinden başarılı ve değerli insanların sözleri biyografi sözleri olarak kişilere sunulur.

Çocuk Kitapları Setleri

Her çocuk yaş kategorilerine göre ayrılan setler yer alır. Setler çocukların yaşlarına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Birbirinden eğlenceli setlerle çocuklar keyifli okumalar gerçekleştirebilmektedirler.

Çocuk ve Gençlik

Hem çocuk hem de gençlik kitaplarının yer aldığı kitaplar, çok satanlar hızlıca erişilebilir konumdadır. Her türden romanlar, hikayeler, öyküler yer alır. Gençlerin ve çocukların yaşlarına uygun olan kitap türleri ile keyif dolu vakitler geçirilebilmektedir.

Çok Satanlar

Çok satanlar listesi her zaman değişiklik gösterebilmektedir. Çok satan kitaplar kişiler tarafından çokça tercih edilmesi ile birlikte listelenmektedir. Kitap tutkunları çok satan listelerinde yer alan her türden kitaba rahatlıkla erişim sağlayabilir ve okumalar gerçekleştirebilir.

Diğer Edebiyat

Denemeler, fıkralar, novellalar, gibi çok çeşitli edebi türlerde kitaplar yer alır. Kişiler deneme ve fıkra türleri gibi kitap türlerinde kitapları elde edebilir, okuyabilir. Edebiyat defteri gibi çok çeşitli ürünlere erişim sağlanabilmektedir.

Dünya Edebiyatı

Dünya klasikleri listeleri bu kategori altında yer alır. Okurlar bu listeler ile birlikte çok çeşitli dünya klasiklerini keşfedebilir ve hızlıca erişim sağlayarak okumalar gerçekleştirebilir. Dünyanın her bölgesinde çok satan kitapların yer aldığı bu kategori ile herkes tüm dünya çapındaki kitaplara anında erişim sağlayabilmektedir.

Dünya Klasikleri

Dünya klasikleri kitapları oldukça önemli bir yere sahiptir. Okurlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu kitaplara hızlıca erişim sağlanabilmekte ve keyifli zaman geçirilebilmektedir. Yer alan listeler ile kişiler keşiflerini gerçekleştirebilmekte ve kitap kültürlerini genişletebilmektedirler.

Kişisel Gelişim ve Psikoloji Kitapları

Kişisel gelişim ve psikoloji ilgilileri için yer alan kitaplar çeşitli kategorilere ayrılır. Tüm ilgili okurlar için yer alan çok çeşitli kitaplara hızlı bir şekilde erişim sağlanabilmektedir. Önemli yazarların çok satanlarına rahatlıkla erişim sağlanarak gelişimler gerçekleştirilmektedir.

Polisiye Kitaplar

Polisiye türlerdeki romanlar çokça ilgi gören kitaplardır. Ünlü yazarlar tarafından kaleme alınan kitaplar, çok satanlar listelenmektedir. Kişiler yer alan listelerle birlikte polisiye romanları keşfedebilir ve okumalar gerçekleştirebilir.

Romanlar

Her türden konuya ve içeriklere sahip olan roman türleri kitap tutkunları için yer almaktadır. Distopik, ütopik, bilim kurgu, romantik, polisiye gibi çok çeşitli türlerde kitaplar mevuttur. Bu türlere kişiler hızlıca erişir. En çok tercih edilene debi türlerden biri olan romanlar çok çeşitli türlere ayrılmaktadır. Her tür için oluşturulan kategorilerle birlikte kişiler rahatlıkla erişim sağlayabilmektedir.

Sherlock Holmes Kitapları

Oldukça ünlü kitap serilerinden biri olan bu seri, en çok satanlar içerisinde yer alır. Gün geçtikçe popülerliğini katlanarak arttırmaya devam Sherlock Holmes serisinin çok çeşitli çevirileri, türleri yer alır.

Türk Klasik Kitapları

Divan edebiyatı türleri, Türk klasik kitapları yer almaktadır. Türk klasikleri içerisinden en çok okunan kitaplar, türler bulunmaktadır. Kişiler yer alan listeler ile birlikte kitaplar keşfedebilmekte ve okumalar yapabilmektedir.

Wattpad Kitapları

İçindeki yetenekleri keşfeden yazarların bir araya toplandığı platform olan Wattpad içerikleri yer almaktadır. Wattpad kitapları çok satan listeleri ile kişiler istedikleri kitaplara anında erişebilmekte ve keyif dolu anlar yaşayabilmektedir.

Bu ürünü sepete eklediniz:

×